Pracovná ponuka – Dubaj, Spojené Arabské Emiráty Pre novú...

Pracovná ponuka – Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Pre novú reštauráciu v Dubaji (oficiálne otvorenie 1. mája) hľadáme ambicióznu uchádzačku so zmyslom pre customer s*rvice a príjemným vzhľadom.

Rovnaká reštaurácia úspešne funguje aj v New Yorku a Tokiu.

Pozícia: Recepčná v reštaurácii

Náplň práce: Prvý kontakt so zákazníkmi, uvítanie a usadenie hostí, starostlivosť o rezervácie prostredníctvom emailu a telefónu.

Lokalita: Reštaurácia je umiestnená v luxusnom apartmánovom komplexe s výhľadom na najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa.

Nástup: dohod

Benefity:

• Zaujímavé platové ohodnotenie (plat závisí od skúseností uchádzača)

• Možnosť rýchleho kariérneho postupu • 2-ročná pracovná zmluva s možnosťou predĺženia • Spiatočná letenka hradená zamestnávateľom • Ubytovanie a transport do práce hradené zamestnávateľom • Strava počas práce zdarma • Nadštandardné zdravotné poistenie • Pracovná doba 48 hodín týždenne • Nadštandardná ročná dovolenka • Pracovné vízum zabezpečené zamestnávateľom • Všetky náklady spojené s vycestovaním hradí zamestnávateľ

Požiadavky na uchádzačku:

-Anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni

-Skúsenosti na podobnej pozícii veľmi vítané

-Pro-zákaznícka orientácia a príjemné vystupovanie

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis v anglickom jazyku a fotografiu na info@etga.sk.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor do našej kancelárie.

S pozdravom / Best regards

Ing. Martina Halašková

ETGA - personnel agency Radlinskeho 9 811 07 Bratislava, Slovak rep.

etga_logo_en 3

Tel/Fax: +421 2 5262 1543 Mobil: +421 918 847 102

E-mail: info@etga.sk Skype: kika-etga

www.etga.sk

Odpovedať na tento príspevok